איך זה עובד?

תהליך הוצאת אזרחות אירופאית מכיל מספר שלבים וכפוף לחוקים במדינות השונות, מתוך ניסיון רב בהגשת אלפי ישראלים וניהול השלוחות האירופאיות שלנו אנו גאים להוות גורם מוביל בהוצאת אזרחות אירופאית וגם ליווי וייעוץ ברכישת נכסים באירופה מה שהופך אותנו לדלת מרכזית לאירופה.

שלב 1

בדיקה ראשונית, הכנה ואיסוף מסמכים

התהליך הראשוני להוצאת אזרחות היא עמידה בתנאי הסף על פי החוק המקומי, במהלך הבדיקה הראשונית נוודא את ארצות המוצא של המבקש, נוודא רלוונטיות לתאריכי הזכאות של שורשי המבקש כפי שמגדיר החוק ונתחיל במלאכת איסוף הנתונים שיהפכו בהמשך לבקשה רישמית.

מילוי בקשת שאלון התאזרחות ריליוונטית
שלב 2

מילוי בקשת ההתאזרחות הרלוונטית

לשם הגשת הבקשה בקונסוליה מתחילה מלאכת התרגום ואימות המסמכים על מנת שלא להדיחות על הסף, התהליך כולל תרגום של המסמכים בשפה הרלוונטית לאזרחות, אימות נתונים ווידוא תאריכים וקריטריונים שונים. השירות נעשה על ידי עורכי דין.

תרגום, אימות והגשת מסמכים

לשם הגשת הבקשה בקונסוליה מתחילה מלאכת התרגום ואימות המסמכים על מנת שלא להידחות על הסף, התהליך כולל תרגום של המסמכים בשפה הרלוונטית לאזרחות, אימות נתונים ווידוא תאריכים וקריטריונים שונים. השירות נעשה על ידי עורכי דין בארץ ובמדינת היעד בליווי אנשי מקצוע המתמקצעים בתקשורת ישירה מול הקונסוליה ובהגשת תיקי בקשה.

הגשת התיק לקונסוליה הנדרשת
שלב 4

אישור הבקשה

לאחר בחינת הבקשה בקונסוליה ועמידה בפרמטרים השונים מתקבל לו האישור המיוחל לאחר מספר חודשים והמבקש מוזמן לקונסוליה על מנת להישבע ולבצע את התהליך הרישמי של קבלת האזרחות.

הוצאת דרכון אירופאי.

פורטוגל

התאזרחות פורטוגליות

רומניה

התאזרחות רומנית

אוסטריה

התאזרחות אוסטרית

התאזרחות פולנית

התאזרחות גרמנית

0
  0
  סל שירותים
  הסל שלך ריקחזרה לשירותים

  נא לבחור את המדינה שאליה תרצה לברר את הזכאות לאזרחות

  פורטוגל

  התאזרחות פורטוגליות

  רומניה

  התאזרחות רומנית

  אוסטריה

  התאזרחות אוסטרית

  התאזרחות פולנית

  התאזרחות גרמנית

  דילוג לתוכן