Door To Europe פותחים לך שער לאירופה

Door To Europe פותחים לך שער לאירופה
מי מאיתנו לא חולם לקבל את ההזדמנות לאזרחות אירופאית וליהנות מכלל היתרונות המשתלמים ומההזדמנויות הרבות שהחברות במדינות האיחוד מספקת? כיום, אחת הדרכים המזמינות ביותר להשיג את האזרחות הנכספת עבור יוצאי ספרד, היא על ידי הגשת בקשה לקבלת אזרחות פורטוגלית. לפני מספר שנים, העבירה הממשלה הפורטוגלית חוק שמטרתו תיקון עוול היסטורי בן 500 שנים ולפיו, צאצאיהם של מגורשי ספרד ופורטוגל יוכלו לחזור אל פורטוגל ולזכות לאזרחות פורטוגלית.

Door To Europe תלווה אותך לאורך כל התהליך

תהליך הגשת הבקשה הוא מורכב ועשוי לקחת זמן רב. במהלכו, עשויים להשתבש דברים רבים. לכן, חשוב שיעמדו לצידך מומחים בתחום אשר יסייעו לך וילוו אותך בכל שלב בדרך. כדי ליהנות מתהליך קל ונוח ככל הניתן, אנו הבחירה הטבעית שלך על מנת לפתוח את שערי אירופה בפניך. 

אנשי מקצוע מובילים

במקרים רבים התנאים לקבלת האזרחות עשויים להיות מורכבים ותידרש עצת מומחים וליווי של אנשי מקצוע שיסייעו לך בקבלת התעודה גם אם יהיה קשה להוכיח את מוצאך הספרדי. עורכי הדין המקצועיים והמנוסים שלנו בעלי הכשרה מקיפה ורבת שנים בתחום ויסייעו לך לקבוע את זכאותך לאזרחות ולוודא כי אכן נעשו כל המאמצים ונאספו כל המסמכים הנדרשים על מנת להצליח לבסס את בקשתך.

יחס אישי ומותאם לצרכיך

אנו יודעים עד כמה התהליך הזה עשוי להיות משמעותי עבורך ועבור עתיד כל משפחתך. משרדנו רואה את עצמו כמשפחה קטנה ומספק יחס אישי וייחודי ללקוחותיו. איננו עובדים במסות גדולות של לקוחות ומעדיפים לשמור על שירות הבוטיק האישי. אנשי המקצוע שלנו יעבדו עמך ברגישות רבה ובחשיבה משותפת על מנת לוודא כי התהליך יעבור בצורה חלקה ככל שניתן ובאופן שיותאם לאורח חייך.

היכרות מעמיקה עם הגורמים הפורטוגליים

לאורך התהליך הארוך, יידרש ממך לפנות אל גורמים שונים במוסדות המדינה הפורטוגליים וכמובן, להיות בקשר מול הקהילות היהודיות בפורטוגל שיסייעו לקבוע את זכאותך לאזרחות. כדי לסייע לדברים להתנהל במהירות, בצורה חלקה וללא אי הבנות ומכשולים בדרך, חשוב להיעזר במשרד בעל היכרות מעמיקה עם גורמים אלו. אנו ב-Door To Europe עובדים שנים רבות מול גורמים אלו ולאורך השנים רקמנו יחסים מקצועיים מעמיקים וקרובים עם נציגי המשרדים והמוסדות השונים. משמעות הדבר היא כי מול כל גורם שיידרש ממך לעבוד, יש לנו היכרות ועבודה משותפת שתסייע לך לעבור את התהליך כמה שיותר בקלות. 

כל יתרונות האזרחות הפורטוגלית בהישג ידך

אנו עומדים לרשותך בכל עת על מנת לסייע לך לתת למשפחתך את הטוב ביותר ולסייע להם לקבל את כל ההזדמנויות שאזרחות אירופאית עשויה להעמיד לרשותם. 

תנועה חופשית בין מדינות האיחוד

האזרחות באיחוד האירופי מאפשרת לך לעבוד, להירשם ללימודים ולקבוע את מגוריך בכל מדינה שרק יעלה על רוחך בתוך האיחוד האירופי. נוסף על כך, יהיה באפשרותך להתנועע בחופשיות בכל רחבי האיחוד ללא צורך בביקורת דרכונים. כך, כל מדינות הרווחה המתקדמות יאפשרו לך להתגורר בתחומן וליהנות מכלל ההטבות שאזרחים אירופאיים רבים נהנים מהן.

גישה קלה לארה”ב

אזרחי האיחוד אינם נדרשים לתהליך הוצאת וויזת תייר על מנת להיכנס אל ארה”ב. 

גן עדן לעסקים

האיחוד האירופי מעביר חבילות סיוע נדיבות ומשתלמות לבעלי עסקים קטנים בתחילת דרכם ומציעים הטבות מס מקיפות שיסייעו לך בצעדיך הראשונים בעולם העסקים האירופי. כך, ניתן להתחיל את המסע העסקי שלך באירופה כאילו היינו מבני המקום. 

אנו מזמינים אותך להצטרף אלינו

אנו זמינים בכל עת לפנייתך ונשמח לסייע לך בכל האמצעים המקצועיים העומדים לרשותנו ליהנות מכל הטבות האזרחות האירופית ולמצות את זכויותיך מול הממשלה הפורטוגלית. על מנת להתחיל בתהליך שבסופו ייפתחו בפניך שערי אירופה, כל שעליך לעשות הוא להשאיר את פרטיך באתר ואנו נחזור אליך בהקדם. 

 
 

0
  0
  סל שירותים
  הסל שלך ריקחזרה לשירותים

  נא לבחור את המדינה שאליה תרצה לברר את הזכאות לאזרחות

  פורטוגל

  התאזרחות פורטוגליות

  רומניה

  התאזרחות רומנית

  אוסטריה

  התאזרחות אוסטרית

  התאזרחות פולנית

  התאזרחות גרמנית

  דילוג לתוכן